rury i linie kroplujące

rury i linie kroplujące

TANKER - GRANIT
Dostępny
Punkt poboru wody z kranikiem Tanker umożliwia użytkownikowi wygodne i proste pobieranie wody w ogrodzie. Wyglądem przypomina granit lub marmur, w ogrodzie będzie więc nie tylko użytecznym sprzętem, lecz także jego ozdobą.
138,00 zł
TANKER - ANTRACYTOWY
Dostępny
Punkt poboru wody z kranikiem Tanker umożliwia użytkownikowi wygodne i proste pobieranie wody w ogrodzie. Wyglądem przypomina granit lub marmur, w ogrodzie będzie więc nie tylko użytecznym sprzętem, lecz tak, że jego ozdobą.
138,00 zł
RURA IRYGACYJNA 16 PN6 1M
Dostępny
RURA IRYGACYJNA 16 PN6 1m O średnicy 16 mm to urządzenie, które sprawdzi się jako element automatycznych systemach nawadniających w ogrodzie, zwłaszcza w systemach kroplujących, które zapewniają precyzyjne i wydajne mikronawadnianie.
1,40 zł
RURA IRYGACYJNA 20 PN6 1M
Dostępny
RURA IRYGACYJNA 20 PN6 1M O średnicy 20 mm to urządzenie, które sprawdzi się jako element automatycznych systemach nawadniających w ogrodzie, zwłaszcza w systemach kroplujących, które zapewniają precyzyjne i wydajne mikronawadnianie.
1,70 zł
RURA IRYGACYJNA 25 PN6 1M
Dostępny
RURA IRYGACYJNA 25 PN6 1m O średnicy 205mm to urządzenie, które sprawdzi się jako element automatycznych systemach nawadniających w ogrodzie, zwłaszcza w systemach kroplujących, które zapewniają precyzyjne i wydajne mikronawadnianie.
2,50 zł
RURA IRYGACYJNA 32 PN6 1M
Dostępny
RURA IRYGACYJNA 32 PN6 1m O średnicy 32 mm to urządzenie, które sprawdzi się jako element automatycznych systemach nawadniających w ogrodzie, zwłaszcza w systemach kroplujących, które zapewniają precyzyjne i wydajne mikronawadnianie.
3,50 zł
LINIA KROPLUJĄCA WATERMIL STANDARD
Dostępny
LINIA WATERMIL STANDARD (DRIP 16MM/2,0LPH/33CM)To taśma do nawadniania kropelkowego Hydrodrip to ekonomiczne rozwiązanie dla upraw jednorocznych sadzonych w rzędach, upraw polowych i szklarni.
1,50 zł