rury i linie kroplujące

rury i linie kroplujące

TANKER - GRANIT
Dostępny
Punkt poboru wody z kranikiem Tanker umożliwia użytkownikowi wygodne i proste pobieranie wody w ogrodzie. Wyglądem przypomina granit lub marmur, w ogrodzie będzie więc nie tylko użytecznym sprzętem, lecz także jego ozdobą.
138,00 zł
TANKER - ANTRACYTOWY
Dostępny
Punkt poboru wody z kranikiem Tanker umożliwia użytkownikowi wygodne i proste pobieranie wody w ogrodzie. Wyglądem przypomina granit lub marmur, w ogrodzie będzie więc nie tylko użytecznym sprzętem, lecz tak, że jego ozdobą.
138,00 zł
RURA IRYGACYJNA 16 PN6 1M
Dostępny
RURA IRYGACYJNA 16 PN6 1m O średnicy 16 mm to urządzenie, które sprawdzi się jako element automatycznych systemach nawadniających w ogrodzie, zwłaszcza w systemach kroplujących, które zapewniają precyzyjne i wydajne mikronawadnianie.
1,50 zł
RURA IRYGACYJNA 20 PN6 1M
Dostępny
RURA IRYGACYJNA 20 PN6 1M O średnicy 20 mm to urządzenie, które sprawdzi się jako element automatycznych systemach nawadniających w ogrodzie, zwłaszcza w systemach kroplujących, które zapewniają precyzyjne i wydajne mikronawadnianie.
1,80 zł
RURA IRYGACYJNA 25 PN6 1M
Dostępny
RURA IRYGACYJNA 25 PN6 1m O średnicy 205mm to urządzenie, które sprawdzi się jako element automatycznych systemach nawadniających w ogrodzie, zwłaszcza w systemach kroplujących, które zapewniają precyzyjne i wydajne mikronawadnianie.
2,50 zł
RURA IRYGACYJNA 32 PN6 1M
Dostępny
RURA IRYGACYJNA 32 PN6 1m O średnicy 32 mm to urządzenie, które sprawdzi się jako element automatycznych systemach nawadniających w ogrodzie, zwłaszcza w systemach kroplujących, które zapewniają precyzyjne i wydajne mikronawadnianie.
3,50 zł
SZPILKA DO LINII KROPLUJĄCEJ
Dostępny
SZPILKA DO LINII KROPLUJĄCEJ. Wykorzystywana przy instalacji nawadniania kropelkowego. Służy do przytwierdzania rury irygacyjnej do podłoża tak by zabezpieczały przed wstawaniem linii.
0,60 zł
LINIA KROPLUJĄCA WATERMIL STANDARD
Dostępny
LINIA WATERMIL STANDARD (DRIP 16MM/2,0LPH/33CM)To taśma do nawadniania kropelkowego Hydrodrip to ekonomiczne rozwiązanie dla upraw jednorocznych sadzonych w rzędach, upraw polowych i szklarni.
2,10 zł