narzędzia ogrodowe

Stojak na wąż ALUPLUS 1/2" 60m
Dostępny
Stojak nawąż ALUPLUS zapewnia wygodne przenoszenie i przechowywanie węża. Gumowany uchwyt rączki gwarantuje pewny chwyt oraz wygodę użytkowania.
101,39 zł
Siekiera rozłupująca C1600 ERGO
Dostępny
Siekiera rozłupująca przeznaczona do średniej wielkości pni o średnicy ponad 20 cm. Spełni wymagania rolników, ogrodników, pracowników budownictwa i leśnictwa na całym świecie. Ostrze wykonane z wysokiej jakości stali hartowanej indukcyjnie.
183,13 zł
Sekator nożycowy ERGO
Dostępny
Sekator nożycowy ERGO™ ergonomiczny, jednoręczny sekator nożycowy z regulacją, która pozwala na dopasowanie rozwarcia do średnicy gałęzi jak i do dłoni użytkownika.
51,65 zł
Piła jednoręczna ERGO
Dostępny
Ergonomiczna piła jednoręczna z ostrzem wykonanym z wysokiej jakości stali, przeznaczona do cięcia świeżych oraz suchych gałęzi i pędów.
73,68 zł
Grabie duże do liści ERGO
Dostępny
Grabie duże do liści ERGO™Idealne do grabienia liści, trawy i innych odpadów ogrodowych na niewielkich jak i dużych powierzchniach, pełnią funkcję zgarniacza, mogą być wykorzystane do przenoszenia liści. Wykonane z lekkiego i trwałego materiału.
83,46 zł
Szpadel ostry IDEAL PRO
Dostępny
Szpadel ostry IDEAL™ PRO wraz z rękawicami. Przeznaczony do pracy w twardej glebie, umożliwia łatwe i bezpieczne wykopywanie, sadzenie, przekopywanie oraz usuwanie korzeni. Posiada hartowaną indukcyjnie, ostrzoną głowicę ze sprężystej stali borowej.
67,23 zł
Wózek na wąż ALUPLUS 1/2" 60m
Dostępny
Wózek na wąż ALUPLUS.Zapewnia wygodne przewożenie i przechowywanie węża.Gumowany uchwyt rączki gwarantuje pewny chwyt oraz wygodę użytkowania.Wszystkie elementy wózka montowane są na zatrzask bez użycia narzędzi.
126,83 zł
Siekiera rozłupująca C2000 ERGO
Dostępny
Siekiera rozłupująca przeznaczona do średniej wielkości pni o średnicy ponad 25 cm, dla rolników, ogrodników, pracowników budownictwa i leśnictwa na całym świecie. Ostrze wykonane z wysokiej jakości stali hartowanej indukcyjnie.
194,72 zł