narzędzia ogrodowe

Stojak na wąż ALUPLUS 1/2" 60m
Dostępny
Stojak nawąż ALUPLUS zapewnia wygodne przenoszenie i przechowywanie węża. Gumowany uchwyt rączki gwarantuje pewny chwyt oraz wygodę użytkowania.
81,00 zł
Siekiera rozłupująca C1600 ERGO
Dostępny
Siekiera rozłupująca przeznaczona do średniej wielkości pni o średnicy ponad 20 cm. Spełni wymagania rolników, ogrodników, pracowników budownictwa i leśnictwa na całym świecie. Ostrze wykonane z wysokiej jakości stali hartowanej indukcyjnie.
169,00 zł
Sekator nożycowy ERGO
Dostępny
Sekator nożycowy ERGO™ ergonomiczny, jednoręczny sekator nożycowy z regulacją, która pozwala na dopasowanie rozwarcia do średnicy gałęzi jak i do dłoni użytkownika.
49,00 zł
Piła jednoręczna ERGO
Dostępny
Ergonomiczna piła jednoręczna z ostrzem wykonanym z wysokiej jakości stali, przeznaczona do cięcia świeżych oraz suchych gałęzi i pędów.
54,00 zł
Grabie duże do liści ERGO
Dostępny
Grabie duże do liści ERGO™Idealne do grabienia liści, trawy i innych odpadów ogrodowych na niewielkich jak i dużych powierzchniach, pełnią funkcję zgarniacza, mogą być wykorzystane do przenoszenia liści. Wykonane z lekkiego i trwałego materiału.
64,00 zł
Szpadel ostry IDEAL PRO
Dostępny
Szpadel ostry IDEAL™ PRO wraz z rękawicami. Przeznaczony do pracy w twardej glebie, umożliwia łatwe i bezpieczne wykopywanie, sadzenie, przekopywanie oraz usuwanie korzeni. Posiada hartowaną indukcyjnie, ostrzoną głowicę ze sprężystej stali borowej.
60,00 zł
Wózek na wąż ALUPLUS 1/2" 60m
Dostępny
Wózek na wąż ALUPLUS.Zapewnia wygodne przewożenie i przechowywanie węża.Gumowany uchwyt rączki gwarantuje pewny chwyt oraz wygodę użytkowania.Wszystkie elementy wózka montowane są na zatrzask bez użycia narzędzi.
99,00 zł
Grabie EXPERT - pomarańczowy
Dostępny
Idealne grabie do ogrodowych porządków. Bardzo lekkie i wytrzymałe. Prawie pół metra szerokości! Dostępne w 3 kolorach.
19,70 zł
Siekiera rozłupująca C2000 ERGO
Dostępny
Siekiera rozłupująca przeznaczona do średniej wielkości pni o średnicy ponad 25 cm, dla rolników, ogrodników, pracowników budownictwa i leśnictwa na całym świecie. Ostrze wykonane z wysokiej jakości stali hartowanej indukcyjnie.
179,00 zł