kompostowniki

Kompostownik COMPOGREEN - CZARNY
Dostępny
Solidny oraz estetyczny kompostownik Compogreen o pojemności 380L. Służy do kompostowania różnego rodzaju odpadów biodegradowalnych. Kompostownik pozwala nam uzyskać naturalny nawóz, który idealnie sprawdzi się w ogrodzie lub na działce.
138,00 zł
Kompostownik EVOGREEN - CZARNY
Dostępny
Solidny oraz estetyczny kompostownik EVOGREEN - CZARNY o pojemności 630L. Służy do kompostowania różnego rodzaju odpadów biodegradowalnych. Kompostownik pozwala nam uzyskać naturalny nawóz, który idealnie sprawdzi się w ogrodzie lub na działce.
222,00 zł
Kompostownik MODULE COMPOGREEN - CZARNY
Dostępny
Solidny oraz estetyczny kompostownik MODULE COMPOGREEN o pojemności 800L. Służy do kompostowania różnego rodzaju odpadów biodegradowalnych. Kompostownik pozwala nam uzyskać naturalny nawóz, który idealnie sprawdzi się w ogrodzie lub na działce.
247,00 zł
NOVESAN 100g preparat do kompostowania
Dostępny
Preparat mikrobiologiczny przeznaczony do przyśpieszania procesu kompostowania. Zawiera w swoim składzie pożyteczne i niepatogenne szczepy bakteryjne oraz enzymy, które odpowiadają za prawidłowe oraz szybkie kompostowanie odpadów.
15,00 zł
Rękawice ogrodowe Economic (9/L)
Dostępny
Rękawice ogrodowe 9/LLekkie rękawiczki przeznaczone do prac pielęgnacyjnych wykonane z elastycznego, przewiewnego i szybkoschnącego poliestru pokryte pianką lateksową zapewniającą pewny chwyt i wygodę.
4,80 zł
Zbieracz liści BEAR PAW-OLIWKA
Dostępny
Zbieracz do liści Bear Paw to idealne narzędzie do porządków w ogrodzie, przydatne przez cały rok. Pomoże łatwo i szybko zebrać większe ilości liści lub skoszonej trawy, chroniąc przy tym nasze ręce.
21,60 zł