narzędzia ogrodowe

Grabie do róż ERGO
Dostępny
Grabie do róż ERGO™Hartowana, wytrzymała głowica ze stali borowej, specjalny kształt głowicy ułatwia pracę między roślinami. Aluminiowy, lekki, trzonek prosty o wysokiej wytrzymałości.
69,50 zł
Geabie małe do liści IDEAL
Dostępny
Grabie małe do liści IDEAL™Do grabienia liści, trawy i innych odpadów ogrodowych na niewielkich powierzchniach, pełnią funkcję zgarniacza, mogą być wykorzystane do przenoszenia liści.
49,00 zł
Grabie metalowe uniwersalne ERGO
Dostępny
Grabiemetalowe uniwersalne ERGO™ Idealne do wyrównywania, rozbijania grud ziemi i grabienia trawy. Wykonane z aluminiowego lekkiego trzonka i hartowanej, wytrzymałej głowicy ze stali borowej.
80,39 zł
Grabie małe do liści ERGO
Dostępny
Grabie małe do liści ERGO™ Idealne do grabienia liści, trawy i innych odpadów ogrodowych na niewielkich jak i dużych powierzchniach, pełnią funkcję zgarniacza, mogą być wykorzystane do przenoszenia liści. Wykonane z lekkiego i trwałego materiału.
69,31 zł
Grabie duże do liści ERGO
Dostępny
Grabie duże do liści ERGO™Idealne do grabienia liści, trawy i innych odpadów ogrodowych na niewielkich jak i dużych powierzchniach, pełnią funkcję zgarniacza, mogą być wykorzystane do przenoszenia liści. Wykonane z lekkiego i trwałego materiału.
83,46 zł
Grabie metalowe uniwersalne wąskie ERGO
Dostępny
Grabie metalowe uniwersalne - wąskie ERGO™Idealne do wyrównywania, rozbijania grud ziemi i grabienia trawy. Hartowana, wytrzymała głowica ze stali borowej, aluminiowy, lekki, trzonek prosty o wysokiej wytrzymałości.
69,50 zł
Grabie duże do liści IDEAL PRO
Dostępny
Grabie duże do liści IDEAL PRO™Do grabienia liści, trawy i innych odpadów ogrodowych na niewielkich jak i dużych powierzchniach, pełnią funkcję zgarniacza, mogą być wykorzystane do przenoszenia liści. Rękawice GRATIS.
77,00 zł
Łopatka PASTEL (czarna)
Dostępny
Łopatka BASICDo sadzenia małych roślin doniczkowych i rabatowych. Łatwe i wygodne wykopywanie, przenoszenie ziemi, ergonomicznie wyprofilowana rączka zapewnia wyjątkowy komfort pracy.
11,00 zł
Kultywator PASTEL (czarny)
Dostępny
Kultywator BASICDo aeracji, spulchniania ziemi, pomaga usunąć płytko ukorzenione chwasty i przygotować grządki pod wysiew nasion. Ergonomicznie wyprofilowana rączka zapewnia wyjątkowy komfort pracy.
11,00 zł
Motyczka PASTEL (czarna)
Dostępny
Motyczka PASTELDo aeracji, spulchniania ziemi i pielenia, pomaga usunąć płytko ukorzenione chwasty i przygotować grządki pod wysiew nasion. Ergonomicznie wyprofilowana rączka zapewnia wyjątkowy komfort pracy.
14,11 zł
Nożyce do trawy IDEAL
Dostępny
Nożyce do trawy IDEAL™Uniwersalne, jednoręczne nożyce do trawy przeznaczone do przycinania krawędzi trawników. Regulacja głowicy w zakresie 360° pozwala dotrzeć w trudno dostępne miejsca i ciąć pod dowolnym kątem.
67,00 zł
Nożyce ogrodowe IDEAL
Dostępny
Nożyce ogrodowe proste IDEAL™Dwuręczne nożyce ogrodowe przeznaczone do przycinania krzewów, małych drzewek i żywopłotów. Zastosowana przekładnia zwiększa siłę cięcia.
140,00 zł
Nożyce ogrodowe teleskopowe IDEAL
Dostępny
Nożyce ogrodowe teleskopowe IDEAL™Dwuręczne nożyce ogrodowe przeznaczone do przycinania krzewów, małych drzewek i żywopłotów. Zastosowana przekładnia zwiększa siłę cięcia.
185,00 zł
Nóż ogrodowy szczepak
Dostępny
Nóż ogrodowy - szczepakPrzeznaczony do prac sadowniczych umożliwia przycinanie młodych pędów, cięcia niewielkich gałązek czy szczepienie roślin. Kształt ostrza zapewnia precyzję przy pracy.
29,40 zł