M18 Akumulator 8.0 Ah

M18 Akumulator 8.0 Ah

M18HB8-AKU8.0AH
Nowe akumulatory M18™ 8.0 Ah HIGH OUTPUT™ zapewniają o 50% więcej mocy w porównaniu z innymi akumulatorami M18™ REDLITHIUM™
Opatentowany system REDLINK™ zapewnia akumulatorowi ochronę w trudnych warunkach pracy

1 500,00 zł (brutto) 1 219,51 zł (netto)
Brutto Wysyłka w ciągu 24h
check Dostępny

Cechy Produktu

Opatentowany system REDLINK™ zapewnia akumulatorowi ochronę w trudnych warunkach pracy i osiąganie optymalnej wydajności

Nagrzewa się o 50% mniej niż inne akumulatory M18™ REDLITHIUM™, dzięki czemu operatorzy mogą pracować z narzędziami akumulatorowymi mocniej i dłużej niż kiedykolwiek wcześniej

Nowe akumulatory HIGH OUTPUT™ umożliwiają całkowitą rezygnację z narzędzi sieciowych w miejscu pracy dzięki zapewnieniu czasu pracy dłuższego niż kiedykolwiek

Wytrzymała metalowa obudowa akumulatora z odpornymi na wstrząsy separatorami zapobiega uszkodzeniom związanym z wibracjami i upadkami

Wbudowany wskaźnik naładowania pomaga użytkownikowi zmaksymalizować wydajność pracy

Indywidualne monitorowanie ogniw zapewnia optymalne ładowanie i rozładowywanie w celu osiągnięcia maksymalnej żywotności

Kompatybilny ze wszystkimi narzędziami z serii M18™

4932471070
Nowy produkt
1 szt.
2022-10-04
4058546286989

Polityka zwrotu produktu

Zasady i metody wysyłki

  • Pozycja dostępna w zależności od gabarytu" - KOMUNIKAT