Lista produktów marki Cellfast

Grabie duże do liści ERGO
Dostępny
Grabie duże do liści ERGO™Idealne do grabienia liści, trawy i innych odpadów ogrodowych na niewielkich jak i dużych powierzchniach, pełnią funkcję zgarniacza, mogą być wykorzystane do przenoszenia liści. Wykonane z lekkiego i trwałego materiału.
83,46 zł
Grabie małe do liści ERGO
Dostępny
Grabie małe do liści ERGO™ Idealne do grabienia liści, trawy i innych odpadów ogrodowych na niewielkich jak i dużych powierzchniach, pełnią funkcję zgarniacza, mogą być wykorzystane do przenoszenia liści. Wykonane z lekkiego i trwałego materiału.
69,31 zł
Grabie metalowe uniwersalne ERGO
Dostępny
Grabiemetalowe uniwersalne ERGO™ Idealne do wyrównywania, rozbijania grud ziemi i grabienia trawy. Wykonane z aluminiowego lekkiego trzonka i hartowanej, wytrzymałej głowicy ze stali borowej.
80,39 zł
Metalowy zraszacz pulsacyjny sz BASIC
Dostępny
Metalowyzraszacz pulsacyjny BASIC na podstawie szpilki, stopniowa regulacja sektora zraszania, powierzchnia zraszania do 452 m2, możliwość szeregowego podłączenia większej ilości zraszaczy.
63,16 zł
Obrzeże ogrodowe czarne UNIBORD
Dostępny
Obrzeże ogrodowe UNIBORD™ doskonale oddziela trawnik od ścieżek żwirowych,grysowych lub kostki brukowej. Umożliwia wydzielenie części uprawnej ogrodów, rabat kwiatowych, drzew i krzewów. Wyjątkowo łatwy montaż.
4,50 zł
Przyłącze kątowe uniwersalne z gwintem wewnętrznym
Dostępny
Przyłącze kątowe uniwersalne z gwintem wewnętrznym IDEAL™ zapobiega załamywaniu się węża przy kranie. Możliwość obrotu w poziomie 360° oraz w pionie 180°. Pasuje do kranu G1/2", G3/4" i G1".
12,51 zł
Przyłącze uniwersalne na kran z obejmą IDEAL
Dostępny
Przyłącze uniwersalne na kran z obejmą IDEAL™ 15 - 19 mm. Pozwala na podłączenie węża do dowolnego kranu o średnicy zewnętrznej 15-19 mm. Dzięki śrubie motylkowej z łatwością dociśniemy obejmę do kranu. Łatwy i solidny montaż bez użycia narzędzi.
8,76 zł