Nożyce do żywopłotu 45cm.

Nożyce do żywopłotu 45cm.

- Ostrze 45 cm zapewnia większą elastyczność w pracy i moc cięcia gałęzi do 19 mm
- Utrzymuje moc pod obciążeniem bez zacinania się
W zestawie 2 akumulatory i ładowarka.
- Do 2 godzin pracy z akumulatorem M18™ HIGH OUTPUT™ 8,0 Ah

3 209,07 zł (brutto) 2 609,00 zł (netto)
Brutto Wysyłka w ciągu 24h
check Dostępny

Cechy Produktu

Ostrze 45 cm zapewnia większą elastyczność w pracy i moc cięcia gałęzi do 19 mm

Utrzymuje moc pod obciążeniem bez zacinania się

Do 2 godzin pracy z akumulatorem M18™ HIGH OUTPUT™ 8,0 Ah

Całkowicie metalowa obudowa przekładni w pełni osłania i całkowicie chroni przekładnię przed nadużyciami w miejscu pracy

Osłona końcówki ostrza zapobiegaj przypadkowemu uszkodzeniu ogrodzeń lub innych przedmiotów

Umieszczenie uchwytu i rozłożenie ciężaru zapewniają najlepszą kombinację równowagi i kontroli

System narzedzi HIGH OUTPUT™ wynosi technologie M18 FUEL™ na nowy poziom i zapewnia zwiekszona wydajnosc oraz wydluzony czas pracy. Narzedzia te zostaly zaprojektowane tak, aby zmaksymalizowac wspólprace z akumulatorami HIGH OUTPUT™

Elastyczny system bateryjny gwarantuje współpracę ze wszystkimi akumulatorami MILWAUKEE®M18™

M18FHT45-802
Nowy produkt
2 szt.
2022-10-04

Polityka zwrotu produktu

Zasady i metody wysyłki

  • Pozycja dostępna w zależności od gabarytu" - KOMUNIKAT