Nowe produkty

Nowy
Doniczka BETON BOWL - beton
Dostępny
Doniczka BETON BOWL wykonana z tworzywa sztucznego. Idealnie imituje beton. Wysoka jakość wykonania, odporna na warunki atmosferyczne. Możliwość wykorzystania zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszcznia. Donica zawiera równiez wkład.
118,00 zł
Nowy
Lanca wielofunkcyjna ERGO
Dostępny
Wysokiej klasy, ergonomiczna lanca wielofunkcyjna z bezstopniową regulacją strumienia. Czytelne oznaczenia ułatwiają wybór odpowiedniego rodzaju strumienia.
61,00 zł
Nowy
Siewnik ręczny
Dostępny
Przeznaczony do rozsiewania trawy lub nawożenia, niezbędny również zimą podczas posypywania oblodzonych chodników piaskiem lub solą.
48,00 zł
Nowy
Agrowłoknina czarna P80 1,6x50m
Dostępny
Agrowłóknina czarna P80 Służy do ściółkowania miejsc nasadzenia roślin w ogrodach, na szkółkach i w innej produkcji roślinnej. Doskonale zabezpiecza przed nadmiernemu rozwijaniu się chwastów, pomaga w utrzymaniu wilgotności i temperatury podłoża.
113,00 zł
Nowy
WILEC MIESZANY 2G
Dostępny
Jednororoczne pnącze o różnokolorowych, lejkowatych kwiatach. Wysiew nasion kwiecień - maj wprost do gruntu. Kwitnie lipiec- wrzesień. Zastosowanie: do okrywania ogrodzeń, balkonów, altan, ścian.
4,50 zł
Nowy
SZPINAK MATADOR 30
Dostępny
Odmiana uniwersalna do uprawy wioesennej, jesiennej i ozimej. Można stosować trzy terminy siewu: początek kwietnia - zbiór koniec maja, połowa sierpnia- zbiór jesienny, początek września - zbiór wiosenny.
3,00 zł
Nowy
SZCZYPIOREK BOHEMIA 1G
Dostępny
Roślina wieloletnia, rozrastająca się szybko w zwarte kępki. Zimuje w gruncie bez okrycia. Szczypior soczysty, dość ostry w smaku. Zbiór rozpoczyna się w drugim roku uprawy. Szybko dorasta po ścięciu. Na jednym miejscu dobrze rośnie przez 3 - 4 lata.
3,00 zł
Nowy
SZCZAW 2G
Dostępny
Roślina wieloletnia. Nasiona należy wysiewać do gruntu wczesną wiosną lub w sierpniu. Pierwsze zbiory otrzymuje się w roku następnym. Rozstawa rzędów 30-35cm lub zagonach co 20cm.
3,00 zł
Nowy
SŁONECZNIK OZDOBNY EVENING 1G
Dostępny
Wysoka roślina jednoroczna o dużych (8-15cm), pojedynczych kwiatach. Wysiew nasion kwiecień - maj do gruntu. Kwitnie od lipca do września. Do wysadzeń w grupach i pojedynczo oraz na kwiat cięty.
4,50 zł