Rain Bird Zraszacz wynurzalny 3500
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

Rain Bird Zraszacz wynurzalny tworzywo sztuczne 1/2" GW 40-360 typ 3500 -PC Łatwy w obsłudze zraszacz 3500 o zasięgu krótkim do średniego, z przekładnią 1/2” (15/21), oferujący wygodę użytkowania przy nawadnianiu ogrodów przydomowych.

67,00 zł (brutto) 54,47 zł (netto)
Brutto Wysyłka w ciągu 24h
check Dostępny

Rain Bird Zraszacz wynurzalny tworzywo sztuczne 1/2" GW 40-360 typ 3500-PC

Łatwy w obsłudze zraszacz 3500 o zasięgu krótkim do średniego, z przekładnią 1/2” (15/21), oferujący wygodę użytkowania przy nawadnianiu ogrodów przydomowych. Łatwe i szybkie nastawianie sektora.

WŁAŚCIWOŚCI:

• Łatwe i szybkie nastawianie sektora za pomocą zwykłego, płaskiego śrubokręta.
• Standardowa gumowa osłona.
• Przekładnia zębata smarowana wodą, przedłużająca okres użytkowania.
• Każda jednostka umożliwia prostą zmianę sektora nawadniania od 40 do 360 stopni.
• Technologia Rain Curtain™ zapewnia idealne rozprowadzenie wody oraz utrzymanie trawnika w doskonałym stanie.
• Śruba regulacji promienia pozwala na jego redukcję w zakresie do 35% bez wymiany dysz.
• Rzeczywista wysokość wynurzenia mierzona od środka dyszy wynosi 4” (10,7 cm).
• Szybkie powrotne sprawdzanie sektora nawadniania.
• Uszczelka o podwójnym działaniu, chroniąca wnętrze przed zabrudzeniami, zapewnia prawidłowe wynurzenie oraz powrót.
• Samonastawna konstrukcja nie wymaga ponownego ustawienia podczas zmiany dyszy.
• Łatwy do wyjmowania filtr.
• Prosta konserwacja filtra dzięki możliwości demontażu.
• Model z wbudowanym zaworem stopowym SAM, zapobiegającym grawitacyjnemu wypływowi wody ze zraszaczy przy różnicy wysokości terenu do 2,1 m (zapobiega powstawianiu kałuży i erozji).
• Wieżyczka zapadkowa zaprojektowana tak, aby zapobiec uszkodzeniu zdemontowanej przekładni, gdy zraszacz przekroczy swój punkt krytyczny.

7008130
Nowy produkt
59 szt.
2021-03-24
7008130
7008130

Polityka zwrotu produktu

Zasady i metody wysyłki

  • Pozycja dostępna w zależności od gabarytu" - KOMUNIKAT