DYSZA MP ROTATOR CORNER (45-105) HUNTER
zoom_out_map
chevron_left chevron_right

DYSZA MP ROTATOR CORNER (45-105) HUNTER

MP Rotator jest rewolucyjną, wielostrumieniową dyszą, zużywa mniej wody, a jednocześnie dzięki strumieniowi odpornemu na podmuchy wiatru zapewnia bardziej równomierne nawodnienie powierzchni niż tradycyjna dysza. Promień od 2,5 do 4,5 m.

52,00 zł (brutto) 42,28 zł (netto)
Brutto Wysyłka w ciągu 24h
check Dostępny
MP Rotator jest rewolucyjną, wielostrumieniowa dyszą obrotową zapewniającą bardziej równomierne nawodnienie powierzchni. MP Rotator nie przyczynia się do powstawania mgły towarzyszącej dużemu ciśnieniu wody, tylko stałym, wolnym tempem pokrywa powierzchnię wielokrotnym strumieniem wody. Wolniejsze tempo nawadniania powoduje, że woda równomiernie wsiąka w całą nawadnianą powierzchnię. Zwiększona wydajność pozwala zaoszczędzić do 30% wody w porównaniu do tradycyjnych zraszaczy i znacznie ogranicza stratę wody spowodowaną spływaniem wody na pochyłych terenach. MP Rotator można zainstalować na dowolnym korpusie konwencjonalnego zraszacza lub adapterze do krzewów, przekształcając go w równomiernie rozprowadzające wodę zraszacz. Nawadnianie może być przeprowadzane pod dowolnym kątem i o dowolnym promieniu.

MP Rotatory to doskonały wybór dla nowych systemów, ponieważ zakres ich pracy (od 2,5 m do 4,5 m) pozwala ograniczyć koszty materiałów i zwiększyć efektywność systemu. Nadają się idealnie do modernizacji starych systemów - zastosowanie MP Rotatorów może wyeliminować problemy wynikające z niskiego ciśnienia i zbyt słabego pokrycia nawadnianej powierzchni.Założenia

- Rzeczywiste dopasowanie opadu przy dowolnym ustawieniu kąta lub promienia

- We wszystkich modelach promień może zostać zmniejszony maks. do 25%

- Oznaczenie dysz kolorami ułatwia ich identyfikację w terenie

- Opatentowane „podwójne wynurzenie” (double-pop) przeciwdziała zanieczyszczeniu dyszy

- Wymienne sito filtra zapobiega zatykaniu się dysz

- Niska wartość opadu

- Wiatroodporna technologia wielostrumieniowa

- Regulacja kąta i promienia
2696
Nowy produkt
28 szt.
2022-10-05

Polityka zwrotu produktu

Zasady i metody wysyłki

  • Pozycja dostępna w zależności od gabarytu" - KOMUNIKAT