ogród

Grabie do róż ERGO
Dostępny
Grabie do róż ERGO™Hartowana, wytrzymała głowica ze stali borowej, specjalny kształt głowicy ułatwia pracę między roślinami. Aluminiowy, lekki, trzonek prosty o wysokiej wytrzymałości.
69,50 zł
Geokrata N40
Dostępny
Geokrata N40Wymiary kraty 50x50x4cm. Maksymalny nacisk 250t/m2
15,00 zł
Płotek ogrodowy GARDEN FENCE - BRĄZ
Dostępny
Obrzeże Garden Fence jest wyjątkowo łatwe w montażu, a przy tym solidne i wytrzymałe. Wykazuje odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz działanie promieni słonecznych. Idealne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie prostotę i wygodę.
38,00 zł
Wąż ogrodowy ECONOMIC 1/2" 20 mb
Dostępny
Wąż ogrodowy ECONOMIC 1/2" 20 mb.Wąż 3 warstwowy.Poliestrowy oplot krzyżowy.Odporny na promienie UV i osadzanie glonów wewnątrz węża.Elastyczny.
32,35 zł
Kran do deszczówki CANTAP-CZARNY
Dostępny
Trwały i niezawodny kranik Cantap pasuje do wszystkich rodzajów zbiorników na deszczówkę z oferty Prosperplast.
7,40 zł
Doniczka Rato case high - UMBRA
Dostępny
Skrzynka Rato Case High Can wsparta na stabilnych nogach doskonale prezentuje się w otoczeniu domu, na tarasach i balkonach. Niebanalny dodatek w strefie publicznej. W zestawie system nawadniający.
81,00 zł
Geabie małe do liści IDEAL
Dostępny
Grabie małe do liści IDEAL™Do grabienia liści, trawy i innych odpadów ogrodowych na niewielkich powierzchniach, pełnią funkcję zgarniacza, mogą być wykorzystane do przenoszenia liści.
49,00 zł
Geokrata N50
Dostępny
Geokrata N50Wymiary kraty 50x50x5cm. Maksymalny nacisk 300t/m2
13,00 zł
Podstawa pod pojemnik na deszczówkę BASECAN-CZ.
Dostępny
Podstawka Basecan pasuje pod zbiorniki na wodę deszczową Woodcan oraz Raincan. Jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, dzięki specjalnej powłoce nie blaknie pod wpływem słońca.
50,00 zł
Wąż ogrodowy ECONOMIC 1/2" 50 mb
Dostępny
Wąż ogrodowy ECONOMIC 1/2" 50 mb.Wąż 3 warstwowy.Poliestrowy oplot krzyżowy.Odporny na promienie UV i osadzanie glonów wewnątrz węża.Elastyczny.
80,17 zł
Kompostownik EVOGREEN - CZARNY
Obecnie brak na stanie
Solidny oraz estetyczny kompostownik EVOGREEN - CZARNY o pojemności 630L. Służy do kompostowania różnego rodzaju odpadów biodegradowalnych. Kompostownik pozwala nam uzyskać naturalny nawóz, który idealnie sprawdzi się w ogrodzie lub na działce.
Obrzeże ogrodowe czarne UNIBORD
Dostępny
Obrzeże ogrodowe UNIBORD™ doskonale oddziela trawnik od ścieżek żwirowych,grysowych lub kostki brukowej. Umożliwia wydzielenie części uprawnej ogrodów, rabat kwiatowych, drzew i krzewów. Wyjątkowo łatwy montaż.
5,30 zł