Lista produktów marki Cellfast

Automatyczny zwijacz węża ogrodowego ERGO
Dostępny
Automatyczny zwijacz węża wykonany z tworzywa najwyższej jakości odpornego na promieniowanie UV. Skuteczny mechanizm hamulcowy regulujący szybkość zwijania. Posiada blokadę obrotu, co zapobiega uszkodzeniu elewacji budynku.
562,00 zł
Geabie małe do liści IDEAL
Dostępny
Grabie małe do liści IDEAL™Do grabienia liści, trawy i innych odpadów ogrodowych na niewielkich powierzchniach, pełnią funkcję zgarniacza, mogą być wykorzystane do przenoszenia liści.
49,00 zł
Grabie do róż ERGO
Dostępny
Grabie do róż ERGO™Hartowana, wytrzymała głowica ze stali borowej, specjalny kształt głowicy ułatwia pracę między roślinami. Aluminiowy, lekki, trzonek prosty o wysokiej wytrzymałości.
69,50 zł
Grabie duże do liści ERGO
Dostępny
Grabie duże do liści ERGO™Idealne do grabienia liści, trawy i innych odpadów ogrodowych na niewielkich jak i dużych powierzchniach, pełnią funkcję zgarniacza, mogą być wykorzystane do przenoszenia liści. Wykonane z lekkiego i trwałego materiału.
83,46 zł
Grabie duże do liści IDEAL PRO
Dostępny
Grabie duże do liści IDEAL PRO™Do grabienia liści, trawy i innych odpadów ogrodowych na niewielkich jak i dużych powierzchniach, pełnią funkcję zgarniacza, mogą być wykorzystane do przenoszenia liści. Rękawice GRATIS.
76,00 zł
Grabie małe do liści ERGO
Dostępny
Grabie małe do liści ERGO™ Idealne do grabienia liści, trawy i innych odpadów ogrodowych na niewielkich jak i dużych powierzchniach, pełnią funkcję zgarniacza, mogą być wykorzystane do przenoszenia liści. Wykonane z lekkiego i trwałego materiału.
69,31 zł
Grabie metalowe uniwersalne ERGO
Dostępny
Grabiemetalowe uniwersalne ERGO™ Idealne do wyrównywania, rozbijania grud ziemi i grabienia trawy. Wykonane z aluminiowego lekkiego trzonka i hartowanej, wytrzymałej głowicy ze stali borowej.
80,39 zł
Grabie metalowe uniwersalne wąskie ERGO
Dostępny
Grabie metalowe uniwersalne - wąskie ERGO™Idealne do wyrównywania, rozbijania grud ziemi i grabienia trawy. Hartowana, wytrzymała głowica ze stali borowej, aluminiowy, lekki, trzonek prosty o wysokiej wytrzymałości.
69,50 zł
Kultywator PASTEL (czarny)
Dostępny
Kultywator BASICDo aeracji, spulchniania ziemi, pomaga usunąć płytko ukorzenione chwasty i przygotować grządki pod wysiew nasion. Ergonomicznie wyprofilowana rączka zapewnia wyjątkowy komfort pracy.
11,00 zł