siekiery

siekiery

Siekiera rozłupująca C1600 ERGO
Dostępny
Siekiera rozłupująca przeznaczona do średniej wielkości pni o średnicy ponad 20 cm. Spełni wymagania rolników, ogrodników, pracowników budownictwa i leśnictwa na całym świecie. Ostrze wykonane z wysokiej jakości stali hartowanej indukcyjnie.
183,13 zł
Siekiera rozłupująca C2000 ERGO
Dostępny
Siekiera rozłupująca przeznaczona do średniej wielkości pni o średnicy ponad 25 cm, dla rolników, ogrodników, pracowników budownictwa i leśnictwa na całym świecie. Ostrze wykonane z wysokiej jakości stali hartowanej indukcyjnie.
214,00 zł
Siekiera rozłupująca C2700 ERGO
Dostępny
Siekiera idealna do rozłupywania pni o średnicy ponad 30 cm. Przeznaczona dla zaawansowanych użytkowników i profesjonalistów. Ostrze wykonane z wysokiej jakości stali hartowanej indukcyjnie, wyjątkowo trwałe, ściśle zespolone z trzonkiem.
241,72 zł
Siekiera uniwersalna U1100 ERGO
Dostępny
Mocna siekiera ścinająca, zalecana do prac ciesielskich, ogrodowych,budowlanych i porządkowych. Ostrze wykonane z wysokiej jakości stali hartowanej indukcyjnie, wyjątkowo trwałe, ściśle zespolone z trzonkiem.
145,08 zł
Siekiera uniwersalna U1600 ERGO
Dostępny
Uniwersalna siekiera ciesielska do ścinania gałęzi, krzewów i małych drzew. Ostrze wykonane z wysokiej jakości stali hartowanej indukcyjnie, wyjątkowo trwałe, ściśle zespolone z trzonkiem. Odpowiednio wyprofilowany trzonek wykonany z kompozytu.
182,85 zł
Siekiera uniwersalna U600 ERGO
Dostępny
Uniwersalny toporek idealny do użytku podczas obozów, biwaków, sprawdza się jako narzędzie survivalowe. Ostrze wykonane z wysokiej jakości stali hartowanej indukcyjnie, wyjątkowo trwałe, ściśle zespolone z trzonkiem.
122,53 zł
Rękawice ogrodowe Economic (9/L)
Dostępny
Rękawice ogrodowe 9/LLekkie rękawiczki przeznaczone do prac pielęgnacyjnych wykonane z elastycznego, przewiewnego i szybkoschnącego poliestru pokryte pianką lateksową zapewniającą pewny chwyt i wygodę.
4,80 zł